Recenzja tej książki chwilę powstawała, bo tak się złożyło, że skumulowało mi się kilka booktourów. Jeśli czytaliście moje wcześniejsze recenzje pewnie już dobrze wiecie co to takiego. Jeśli nie to wskakujcie tutaj – na początku wyjaśniam ideę booktouru 😉

Przechodząc do aktualnej recenzji, tym razem miałam przyjemność przeczytać książkę Pościg Elle Kennedy. Już po przeczytaniu dowiedziałam się, że jest to pierwszy tom serii, która w dodatku jest spin-offem wydanej już serii tej autorki – Off-campus. Niech Was to jednak nie zniechęca! Książka została tak napisana, że dla nieświadomego czytelnika zamkniętą całość. Ale czekajcie, o czym jest ta historia?

Opis wydawcy:

Summer to dziewczyna z wyższych sfer, pozornie pochłonięta wyłącznie zakupami i wyglądem. Fitz jest hokeistą, który realizuje swoje marzenia dzięki graniu w drużynie uniwersyteckiej, co zapewnia mu opłacenie upragnionych studiów. To seksowny i ponury facet, którego tatuaże i sposób bycia zupełnie nie pasują do Summer. Jednak obydwoje czują do siebie ogromny pociąg. Wszystko wydaje się iść ku dobremu, jednak kilka nieuważnych słów Fitza sprawia, że urażona Summer odsuwa się od niego, by zacząć flirtować z jego kolegą z drużyny. Jednak obydwoje nie mogą o sobie zapomnieć, zwłaszcza że widzą się codziennie, gdyż zostają współlokatorami. Dzięki temu Fitz poznaje bliżej dziewczynę i radykalnie zmienia o niej zdanie…

Historia jest poprowadzona bardzo ciekawie – śledzimy losy Summer i Fitza raz z jej, a raz z jego perspektywy. Z całą pewnością nie będziecie się nudzili przy tej lekturze (ja się nie nudziłam). Fabuła jest prowadzona wartko i nawet podział na historię opowiadaną przez dwóch bohaterów nie sprawia problemu, wpadamy w rytm i historia prowadzi nas sama dalej. Od razu zaznaczam, że to opowieść bardzo namiętna i pojawiają się w niej sceny erotyczne.

Podsumowując, opowieść szybka, prosta i dynamiczna. Nie spodziewajmy się jakiś wyniosłych i wzniosłych momentów, to nie tego typu literatura. Świetny pomysł na wiosenny wieczór lub letnią plażę 😉 Niczym mnie nie zraziła, jednak to takie czytadło do którego bardzo wątpliwe bym kiedykolwiek wróciła. Natomiast chętnie sięgnę po kolejne tomy serii Briar U oraz Off-Campus, by poznać lepiej świat tej historii. Miłej lektury!

Za udział w BookTourze i możliwość przeczytania dziękuję @atii_monster

Moja ocena: 7/10 👍👍👍👍👍👍👍🤜🤜🤜